Gıda Güvenliği
PAKET YEMEK
Gıda Güvenliği
TS-001 PORSELEN BEYAZ ÜÇ BÖLMELİ YEMEK KABI 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 
Kullanım Alanları:
Sıcak ve soğuk yemeklerin paketlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun olan bu ürün, sıcak ve soğuk, sıvı ve katı ürünlerin bir arada paketlenmesinde ürünlerin birbirleriyle etkileşime geçmelerini engelleyerek, kap maliyetinizi aşağıya çeker.
 
En-Boy-Yükseklik: 227*178 H:40 MM.

Renk Seçenekleri: Şeffaf / Porselen Beyaz
Plastik Türü: (PP) Polipropilen
Plastik Kodu: 5
Mikrodalga Fırın: Uyumlu
Pastörizasyon: Uyumlu
Sterizilasyon: Uyumlu
 
Kullanım Avantajları: 
Toplu yemek veren firmalar için bulaşık ve işçilik maliyetlerini ortadan kaldırır. Ho-Re-Ca sektörü için en büyük sorun olan paket servislerdeki akma, yemeklerin birbirine karışmaları, koku ve tat deformasyonunu ortadan kaldırır. Öncelikle sıcak, sulu, soğuk ve zeytinyağlı ürünler için önerilir. Açılma ve dökülme riski bulunan sıcak, likit, soslu, çok taneli, donuk vb. gibi ürünler için uygundur. 
 
Kalite ve Garanti: 
Üretici firma tarafından, tüketici güvenliği politikası gereğince, migrasyon testi bulunan ürünlerin satışını gerçekleştirir. 
İster 1 kişilik,
İster 1000 kişilik...
Gıdaya tam uygunluk...
Paket yemek servisi, servis yapmanın zor olduğu, yoğun çalışma saatlerinin arasında mutfak düzeni kurmaya imkânı olmayan firmalarımız için, menü-lerimizi istenilen ortamlara taşıdığımız hizmetimizdir. Mikrodalga fırın ile ko-layca ısıtılabilen,  gıdaya uygun  PP  "PoliPropilen"  kullan at kaplar ile servis ettiğimiz, paket yemek servisi hizmetimiz, firma ile belirlediğimiz menüler ile dilediğiniz saatte sıcak olarak teslim edilmektedir. Ayrıca bu kaplar normal yemek  gramajında ürün alarak, gramaj ve porsiyondan ödün vermemek-tedir. Tamamen hijyenik bir ortamda hazırladığımız yemeklerimizi, hiç vakit kaybetmeden paketleyerek sizlere sunuyoruz.
Ezogelin Çorbası
Sebze Çorbası
Mercimek Çorbası
Domates Çorbası
Yaprak Sarma
Taze Fasulye
Lahana Sarması
Kuru Patlıcan
Pirinç Pilavı
Bulgur Pilavı
D.Soslu Makarna
Arpa Şehriye Pilavı
İletişim
info@ankayemek.net
10016 Sokak No:64 Atatürk O.S.B.
Çiğli/İZMİR
Kaliteli hammadde, Kaliteli Yemek